طراحی سایت ثبت آگهی

طراحی سايت ثبت آگهی چيست ؟

طراحی سایت ثبت آگهی و نیازمندی امروزه با گسترش وب سایت ها در سطح اینترنت بسیار موفق عمل نموده اند. وب سایت ها برای موفقیت در محیط آنلاین می بایست نام تجاری شناخته شده ای داشته باشند، طراحی سایت آگهی و نیازمندی به منظور شناساندن وب سایت ها در دایرکتوری های مختلف بسیار موفق عمل نموده اند. در طراحی سایت آگهی امکاناتی از قبیل نمایش مشخصات شرکت، آدرس تماس، آدرس وب سایت،لوگوی شرکت وکلمات کلیدی کسب وکار شما که به واسط آن در صدد می باشید وب سایت شما را بیابند.

امروزه با توجه به افزایش رقبا در هر زمینه ی کاری افراد بیش از پیش نیازمند تبلیغ محصولات خود می باشند و با توجه به اینکه کسب و کار اینترنتی نیز رونق یافته است افراد محصولات خود را با پرداخت هزینه به سایت های آگهی تبلیغ کرده و از این راه علاوه بر افزایش میزان فروش باعث درآمد زایی صاحب سایت میگردند پس در واقع طراحی سایت آگهی یکی از روش های کسب درآمدی است که دو نوع کاربر، آگهی دهنده و و بازدید کننده دارد.

نحوه در آمد زایی در طراحی سایت آگهی با توجه به راهبرد کارفرما میتواند مشخص گردد ، مانند: درآمد از درصد فروش آگهی، ویژه کردن آگهی، تبلیغات بنری در سایت ، فوری کردن آگهی، امکان پرداخت بر حسب دسته بندی و ستاره گرفتن و … می باشد.

طراحی سایت ثبت اگهی
سایت ثبت اگهی
سایت ثبت اگهی

ثبت آگهی سايت در جهان

100%

ثبت آگهی سايت در ايران

100%

چگونه طراحی سایت ثبت آگهی موفقی داشته باشیم؟

مهم ترین روش برای موفقیت بیشتر وب طراحی سایت ثبت آگهی جذب بازدید کننده و مخاطبان بیشتر به سایت می باشد. زیرا هر چه طراحی سایت آگهی شما تعداد بازدید کنندگان بیشتری را داشته باشد بنابراین آگهی های بیشتری نصیب وب سایت شما خواهد شد. به طور مثال افراد آگهی دهنده ابتدا به تعداد بازدید کنندگان وب سایت توجه می کنند و سپس آگهی خود را در آن درج می کنند حتی اگر درج آگهی در طراحی وب سایت شما رایگان هم باشد ولی بازدید کنندگان اندکی داشته باشید افراد ترجیح می دهند مبالغی را پرداخت کنند و در وب سایت هایی آگهی خود را ثبت کنند که از بازدید کنندگان بیشتر برخوردار باشد زیرا به این موضوع واقف هستند که درج آگهی در وب سایت های بدون بازدید بی نتیجه خواهد بود.
مثلا در وب سایت های آگهی مثل دیوار یا شیپور افراد آگهی دهنده مطمئن هستند با پرداخت هزینه آگهی آن ها در مدت کوتاهی بالای آگهی های دیگر قرار گرفته و به راحتی از این طریق می توانند محصولات و خدماتی که در معرض دید قرار داده اند را به فروش برسانند. نکته ی دیگری که باید به آن توجه کنید رتبه سایت شما در گوگل می باشد اگر طراحی سایت آگهی شما از رتبه خوبی برخوردار باشد آگهی های بیشتری در آن به ثبت می رسد زیرا افراد آگهی دهنده در ابتدا به رتبه سایت شما در گوگل توجه می کنند و بعد از آن آگهی خود را به ثبت می رسانند

طراحی سايت ثبت اگهی

طراحی سایت ثبت اگهی به سایتی گفته می شود که کاربران در این نوع وب سایت ها می توانند کالا و خدمات خود را معرفی نموده و در معرض فروش قرار دهند و همچنین در بین کالا و خدماتی که سایر کاربران قرار داده اند جستجو نموده و کالا و خدمات مورد نیاز خود را بیابند. طراحی سایت نیازمندی نسبت به سایر سایت ها پیچیده گی بیشتری دارد زیرا کاربران در این نوع سایت می بایست قابلیت عضویت و مدیریت آگهی های خود را داشته باشند. هم اکنون در کشور ما سایت های نیازمندی بسیاری وجود دارند مانند دیوار، ایستگاه، ایران تجارت و نیاز روز که در این سایت ها کاربران آگهی های تبلیغاتی خود را ثبت نموده اند و در صورتی که کاربری تمایل داشته باشد می تواند آگهی خود را برای نمایش بیشتر ویژه نماید که از بابت ویژه نمودن آگهی هزینه ای را پرداخت می نمایند. در حقیقت سایت های آگهی قابلیت ثبت آگهی های معمولی را به همه کاربران به صورت رایگان می دهند و از کاربرانی که قصد ویژه نمودن آگهی خود را داشته باشند هزینه دریافت می نمایند و نحوه دریافت هزینه نیز بسته به سیاست کاری وب سایت می باشد. این نوع وب سایت ها با نام سایت های آگهی، تبلیغاتی و نیازمندی مشهورند و جهت طراحی سایت آگهی روش ها و راه های مختلفی وجود دارد.

سایت اگهی
57نمونه کار طراحی سايت ثبت آگهی
48نمونه کار سئو سايت ثبت آگهی
46پشتيباني طراحی سايت ثبت آگهی
100%رضايت مشتريان سايت ثبت آگهی

امکانات طراحی سایت ثبت آگهی

1-امکان تگ گذاری و دسته بندی آگهی ها
2-امکان فیلتر گذاری پویا بر روی آگهی ها
3-امکان تعریف تعرفه های متفاوت بر روی آگهی ها
4-امکان قرار دادن بنر تبلیغات در طراحی سایت آگهی
5-امکان نمایش مشخصات کامل آگهی
6-امکان نمایش کامل گزارشات بازدید ، کامنت و لایک هر آگهی

امکانات و زیر ساخت های فنی و نرم افزاری طراحی سایت ثبت آگهی :

1-استفاده از الگوریتم های پیشرفته و پیچیده برای دریافت اطلاعات از دیتابیس
2-استفاده از تکنولوژی Ajax برای بارگزاری اطلاعات از دیتابیس بدون بارگزاری مجدد صفحه
3-استفاده از تکنولوژی های روز برنامه نویسی برای افزایش قدرت اجرا در طراحی سایت آگهی

چرا مساله ی سرعت بارگذاری در طراحی سایت ثبت آگهی اهمیت دارد؟

به صورت کلی طراحی سایت آگهی جز سنگین ترین دسته بندی سایت ها میباشد زیرا هر آگهی میتواند شامل مجموعه از تصاویر ، فیلم و اطلاعات متنی باشد و با توجه به آنکه آگهی ها به صورت عمده شامل انقضا ندارند بار اطلاعات سایت شما بالا میرود.
حال که سایت آگهی ها شامل چند دیتابیس سنگین شده است اگر سرور مورد نظر شامل سخت افزار قوی و نرم افزار مذکور شامل الگوریتم های پیشرفته و بروز و متد های بروز برنامه نویسی نباید قطعا بعد از مدت کوتاهی سایت شما دچار کندی بسیار شدیدی میشود.
اما وظیفه ی ما به عنوان شرکت طراحی سایت آگهی این است که در ابتدا سخت افزار قوی تامین کنیم سپس در نزم افزار خود از بروز ترین متد های مدیریت اطلاعات و پیچیده ترین و سریع ترین الگوریتم های بازیابی اطلاعات استفاده کنیم ، و در نهایت آنکه معماری داده های خود را به گونه ای طراحی نماییم که مطابق اصول معماری داده ها باشد تا بتوان بهینه سازی هایی در این زمینه انجام دهیم
اما تمام این موارد برای دیتابیس بود برای بهبود لود عکس ها و فیلم های هر آگهی چه کاری انجام داده ایم؟
شرکت ما از یک تکنولوژی انحصاری پردازش تصاویر استفاده میکند که طی همکاری نیرو های مجرب برنامه نویس و گرافیست صورت گرفته که میتواند هر عکس را تا حجم های بسیار پایین بدون افت کیفیت پردازش نماید تا سایت شما با میانگین سرعت اینترنت ایران با سرعت بسیار بالا بارگزاری شود

طراحی سایت ثبت آگهی و نیازمندی و دایرکتوری ها:

یکی از پایه ترین اصول در طراحی سایت آگهی و طراحی سایت نیازمندی فراهم نمودن دایرکتوری های مختلف در تمامی زمینه های کاری مورد نظر می باشد. ایجاد دسته بندی مناسب برای درج آگهی بسیار حائز اهمیت می باشد که با تفکر در این زمینه می بایست دایرکتوری جامعی را برای طراحی سایت آگهی اتخاذ نمود.

طراحی سایت ثبت آگهی و فیلدهای مورد نیاز:

در طراحی سایت آگهی چه فیلدهایی را می بایست برای کاربران مبذول نماییم. فیلدهایی مانند نام شرکت، تلفن، آدرس، ایمیل، آدرس وب سایت، حوزه فعالیت، لوگو و کلمات کلیدی پایه ترین اطلاعات از کسب وکارها می باشد که در قالب فیلدها در طراحی سایت آگهی می بایست درج شود.

وب سایت نیازمندی، سایتی است که در آن اشتغال ها و یا محصولات و خدمات در دسته بندی های مختلف و تفکیک شده ارائه می گردند. وجود سایت های نیازمندی، یکی از حیاتی ترین مسائل در اینترنت می باشد. دلیل این امر هم اینست که تمامی افراد به اطلاعات شرکت ها، خدمات دهندگان و فروشندگان و راه های تماس با آنها که به صورت آگهی در سایت نیازمندی ثبت می شوند، نیاز دارند.

به طور خلاصه سایت نیازمندی ها، بانک اطلاعات کاملی از آگهی های شرکت های مختلف، فروشندگان، خدمات دهندگان با تفکیک موضوعی و منطقه ای می باشد.

طراحی سایت نیازمندی، از آنجایی که حیطه ی وسیعی از موضوعات مختلف و اشتغال های گوناگون و نیز کلمات کلیدی نامحدودی را شامل می شود، یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت ها است که اگر به درستی و برطبق استاندارد ها و تکنولوژی های روز و با اساس سئو و موتورهای جستجو گر طراحی گردد، مدیران آن می توانند به سوددهی بسیار زیادی از طریق سایت آگهی نامه و نیازمندی خود برسند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *