طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. دلیل این موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از طرف دیگر است.

قطعا با توجه تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.
مخاطب اینترنتی ترجیح می دهد که خبر را در لحظه دریافت کند و این موضوع باعث می شود که کاربران تمایل خاصی به سایت های خبری داشته باشند. امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی موبایلی مانند تلگرام، اهمیت طراحی سایت های مناسب خبری بیش از پیش شده است، همانطور که می دانید داشتن یک سایت خبری به تنهایی کافی نیست و می بایست نکات مرتبط با سئو و تجربه کاربری به صورت کامل در آن رعایت شوند تا نتیجه مناسب حاصل گردد. آسیا وب سایت با در نظر گرفتن نکات مهم در زمینه طراحی وبسایت حرفه ای و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربردپذیری، سئو و بهینه سازی، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های خبری، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران سایت های خبری قرار دهد.

طراحی سایت خبری
سایت خبری
سایت خبری
100%

خبرگزاری های دارای سایت در جهان

99%

خبرگزاری های دارای سایت در ایران

طراحی سایت خبری چه اهدافی را دنبال می کند

در طراحی سایت دلایل مختلفی می تواند تأثیر گذار باشد بعضی از این دلایل و اهداف بین سایت هایی با کاربردهای مختلف یکسان است و برخی دیگر به صورت تخصصی مربوط به سایت خاصی است. اهداف عمومی: اهدافی مانند افزایش اعتبار، تبلیغات و جذب مشتریان جدید، معرفی و دریافت و سفارش کالا بدون محدودیت و موارد بسیار دیگر.

طراحی و داشتن یک سایت مناسب گام اول بوده و باید در جهت اعتماد سازی و ماندگاری در ذهن بازدید کنندگان تلاش کرد. سایت های خبری نیز از جمله مهمترین استفاده کنندگان از سایت های اختصاصی هستند. هدف سایت های خبری ارائه مطالب و آگاهی کاربران از اطلاعات روز و وقایع مهم است. بنابراین با توجه به نیاز این سایت ها باید امکاناتی مناسب با فعالیت آنها در سایت گنجانده شود.

این بخش شامل قسمت هایی نظیر آرشیو اخبار، آرشیو گزارش ها، آرشیو مقالات، آرشیو مصاحبه و گفتگو ها و آرشیو گزارش های تصویری می باشد. در مورد ارائه مطلب نمایش بعضی از گزینه ها در این سایت خبری بر خلاف سایت های معمولی الزامی است.

ویژگی های مهم در طراحی سایت خبری

شاید به دلیل پر بازدید بودن سایت خبری و یا علاقه مندیتان به این نوع وب سایت ها مایل باشید تا یک طراحی سایت خبری داشته باشید. اما در ابتدا باید بدانید که طراحی سایت های خبری شامل چه ویژگی هایی میشوند؟
یکی از مهمترین ویژگی های سایتهای خبری نمایش صحیح اخبار در دسته بندی های مرتب و مرتبط به یکدیگر میباشد، یعنی هر خبر را باید در دسته بندی مخصوص به خود قرا دهید که این دسته بندی ها عبارتند از: سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، علمی و…که بهتر است هر خبر در دسته بندی مرتبط با خود قرار گیرد. و برای اینکه طراحی سایت شما شکل بهتری به خود بگیرد میتوانید دوباره هر دسته بندی را مجددا در دسته بندی های جدیدتری قرار دهید تا طراحی سایت شما شکلی مرتب و ساده تری به خود بگیرد در این حالت پیدا کردن هر اخبار خیلی راحت تر صورت میگیرد.
اخبار سیاسی شامل: اخبار دولت ، اخبار مجلس ، اخبار سیاست های خارجی و داخلی و… میشود.
اخبار فرهنگی شامل : اخبار سینما ، اخبار موسیقی ، اخبار دانشگاه ، اخبار گردشگری و… میشود.
اخبار اقتصادی شامل : قیمت روز سکه و دلار ، اخبار بازار ، اخبار بورس ، اخبار بیمه ، اخبار صنعت ، اخبار کشاورزی ، اخبار اشتغال و…
اخبار اجتماعی شامل : اخبار حوادث ، اخبار خانواده ، اخبار بهداشت و… میشود.
اخبار علمی شامل : اخبار فناوری ، اخبار تکنولوژی ، اخبار پزشکی و… میشود.
اخبار ورزشی شامل : اخبار فوتبال ، اخبار والیبال ، اخبار بسکتبال ، اخبار ورزش های رزمی و… میشود.

design news website
512نمونه کار طراحی سایت خبری
219نمونه کار سئو سایت خبری
473پشتیبانی طراحی سایت خبری
100%رضایت مشتریان سایت خبری

امکانات طراحی سایت خبری

 

از دیگر امکانات یک وب سایت خبری می توان به موارد زیر اشاره نمود :

مدیریت اخبار
ایجاد و ویرایش و حذف اخبار شامل :
تیتر خبر
روتیتر و زیر تیتر
لید خبر
انتخاب سرویس های خبری
انتخاب تگ مرتبط
تعیین وضعیت انتشار
تعیین نوع خبر
تعیین زمان انتشار
درج تصویر برای اخبار
مدیریت اخبار تصویری و آپلود تصاویر نامحدود برای خبر(درج و حذف و و یرایش )
مدیریت اخبار چندرسانه ای (درج و حذف و و یرایش )
انتخاب نوع نمایش اخبار در سایت (ویژه-ویژه گروه-…)
مدیریت سرویس های خبری
ایجاد سرویس های خبری به تعداد نامحدود در دو سطح
مدیریت درج اخبار در سرویس های خبری
نمایش اخبار مرتبط در سرویس های خبری
تعریف سطح دسترسی برای کاربران به بخش های مختلف
مدیریت آرشیو اخبار ( آرشیو موضوعی اخبار)
نمایش اخبار پربازدید برای ادمین سایت
مدیریت گزارشات
و بسیاری امکانات دیگر که می توانید برای دریافت آن و استفاده از مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت آسیا وب سایت آمادگی کامل خود را برای طراحی سایت خبری با ویژگی های فوق به بهترین نحو ممکن با طراحی گرافیکی مناسب و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو به صورت واکنشگرا را اعلام می کند. در صورتی که برای طراحی سایت خبری خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *