طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی چیست ؟

طراحی سایت خدماتی به وب سایت هایی گفته میشود که صاحبان سایت به کاربران و بازدید کنندگان سایت, خدمتی را ارائه میدهند .

کسب و کارهای مختلف به شیوه های متنوعی درآمد کسب میکنند، برخی به وسیله تولید کالا (کسب و کار تولیدی) و برخی با فروش کالا تجارت میکنن (کسب و کار تجاری) اما برخی متنوع تر کار میکنن در این نوع از کارها در ازای خدمت های مختلف به مشتریان دستمزد دریافت میکنند.

وب سایت های خدماتی هم در اصل یه نوع کسب و کار خدماتی محسوب میشوند البته از نوع کسب و کار اینترنتی و به وسیله وب سایت، خدمات خودشون رو به مشتریای مختلف عرضه میکنند.

برای انجام کارهای تولیدی و تجاری نیاز به سرمایه قابل توجهی هست، البته مقدار سرمایه گذاری برای هرکدوم از فعالیت های تولیدی و تجاری متفاوت بوده ولی برای فعالیت های خدماتی نیاز به چنین سرمایه گذاری نیست و کارهای خدماتی با سرمایه های کمتر هم قابل اجرا هستند.

صاحبان سایت های خدماتی با توجه به مهارت و دانشی که در زمینه های مختلف درمانی، هنری، مشاوره ای، آموزشی و … دارند به افراد مختلف کمک می کنن و اونها رو راهنمایی میکنند.

در یه وب سایت خدماتی معمولا خبری از خرید و فروش کالا نیست افراد در قبال خدمتی که بهشون ارائه میشه دستمزد پرداخت میکنند.

طراحی سایت خدماتی
سایت خدماتی
سایت خدماتی

خدمات کاران دارای سایت در جهان

78%

خدمات کاران دارای سایت در ایران

31%

انواع سایت های خدماتی

سایت خدماتی، بر حسب نیاز مشتریان، خود به دو دسته خدماتی و مشاوره ای تقسیم بندی می شوند. یک سایت خدماتی می تواند در ارائه مشاوره به مشتریان خود عمل نماید و از این راه کسب درآمد داشته باشد. حتی یک پزشک، کارش خدماتی می باشد و در بیشتر موارد، آنها مشاورانی هستند که به بیماران خود، خدمات پزشکی ارائه می دهند. با چنین تقسیم بندی از سایت ها، بسیاری از مشاغل و کسب و کارها در ردیف مشاغل خدماتی و مشاوره ای جای خواهند گرفت.

مزیت اصلی مشاغل خدماتی را شاید در کمتر بودن سرمایه مورد نیاز برای کار بتوان عنوان کرد. برخلاف یک تاجر که شغل او در زمینه مشاغل تجاری تقسیم بندی می شود، و برای کار او نیاز به سرمایه زیادی برای واردات یا خرید کالاها دارد، یک مشاور، یک کارمند و یا یک پزشک، هزینه کاری بسیار پایین تری نسبت به دیگر مشاغل خواهند داشت.

برای راه اندازی یک سایت خدماتی، شما می توانید با کارشناسان آسیا وب سایت تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

طراحی سایت خدماتی

با گسترش استفاده مردم از خدمات آنلاین، فرصت مناسبی برای کسب و کارهای گوناگون فراهم شده است که با طراحی سایت مناسب با فعالیت خود، مشتریان بیشتری را جذب نمایند، خدمات و محصولاتشان را معرفی کنند و در نهایت به درآمد بیشتری دست یابند. یکی از انواع طراحی وب سایت برای فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک، طراحی وبسایت خدماتی می باشد. سازمانها، شرکت ها و همینطور کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند به منظور نمایش و معرفی خدمات و محصولات متنوع خود، همینطور توانمندی ها و ثبت سفارش اقدام به طراحی وب سایت خدماتی کنند. بطور کل امور خدماتی دارای گستردگی بسیاری می باشد و با توجه به تمایلی که کاربران به استفاده از اینترنت جهت انجام کارهایشان دارند، فرصتی ایده آل برای طراحی و سئو سایت خدماتی به وجود آمده است.

خدماتی
942نمونه کار طراحی سایت خدماتی
794نمونه کار سئو سایت خدماتی
625پشتیبانی طراحی سایت خدماتی
100%رضایت مشتریان سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی چه زمانی برای یک تجارت مطرح می شود؟

بیاید نخست نگاهی به زمینه های تجاری در سطح اینترنت بیندازیم. امروزه کسب و کار هایی که به دنبال طراحی سایت هستند به سه دسته تقسیم می شوند.

  • کسب و کارهایی که تولیدات خود را برای فروش قرار داده اند،
  • سایت هایی که محصولات دیگر برندها را در اختیار مشتریان قرار می دهند .
  • سایت هایی که خدماتی را به کاربر ارائه می دهند.

سایت های خدماتی بدون اینکه هیچ گونه کالای فیزیکی را در اختیار کاربر بگذارند آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

طراحی وبسایت خدماتی برای مشاغل متفاوتی انجام می شود. طراحی وب سایت خدماتی برای مشاغلیمانند

  • آرایشگاه ها، مراکز آموزشی، شرکت های مشاوره ای، هتل ها و حتی شرکت های طراحی سایت و سئو قابل اجرا است.

ما در شرکت طراحی سایت آسیا وب سایت به پشتوانه تجربه خود در زمینه راه اندازی سایت خدماتی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

با توجه به گسترش شرکت های خدماتی در سطح اینترنت ایجاد وب سایت خدماتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است. دامنه ساخت سایت خدماتی بسیار وسیع است.

شما با توجه به نوع تجارت خود می توانید از سایت خدماتی استفاده کنید. ایجاد وب سایت خدماتی یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای تبلیغات خدمات است. طراحی وبسایت خدماتی می تواند به تجارت شما رنگ و بویی دوباره ببخشد.

صرف از نظر از نوع خدمات شما، طراحی وب سایت خدماتی آینده تجاری شما را به کلی دگرگون خواهد کرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *