طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون چیست ؟

طراحی سایت دکوراسیون با توجه به افزایش تعداد شرکت های طراحی دکوراسیون و محبوبیت این حرفه در میان مردم بیشتر نیاز می شود. در واقع یکی از مهم ترین لازمه های هر شرکتی در این زمینه طراحی سایت است.
ایجاد وب سایت دکوراسیون با توجه به موضوعیت خود سبک خاصی را به جهت طراحی نیاز دارد. علاوه بر این اکثر افرادی که به دنبال طراحی دکوراسیون هستند، در اینترنت به دنبال شرکت مناسبی به جهت طراحی دکوراسیون میگردند. به همین جهت ساخت سایت دکوراسیون از اهمیت بسیاری برخوردار است.
در واقع با توجه به پیشرفته شدن سطح زندگی مردم، دکوراسیون اهمیت ویژه ای پیدا کرده است به همین جهت مردم برای طراحی دکوراسیون خود در اینترنت جستجو های متفاوتی را انجام می دهند. در نتیجه بر اساس آمار و شواهد راه اندازی سایت دکوراسیون می تواند به عنوان یکی از بهترین راه ها به جهت گسترش کسب و کار شما باشد.
خانه رویایی در حقیقت وجود ندارد و خانه رویایی هر فرد با توجه به شخصیت و خواسته او تعیین می شود و کار طراحان دکوراسیون حقیقت بخشیدن به رویاهای مردم در راستای دکوراسیون منزل است. به همین جهت طراحی وبسایت دکوراسیون میتواند دسترسی مردم به خدمات طراحی را به صورت چشمگیری افزایش دهد.

طراحی سایت دیزاین دکور
طراحی سایت دیزاین
طراحی سایت دیزاین

شرکت های دارای سایت در جهان

93%

شرکت های دارای سایت در ایران

89%

چرا به راه اندازی سایت دکوراسیون نیاز داریم؟

با توجه به آمار های منتشر شده 80 درصد از مشتریان به جستجو در اینترنت به جهت یافتن شرکتی برای طراحی دکوراسیون روی آورده اند. به همین منظور طراحی وب سایت دکوراسیون سبب می شود تا جامعه گسترده ای به خدمات دکوراسیون شما دسترسی پیدا کنند. شما به واسطه ایجاد وب سایت دکوراسیون می‌توانید خدمات خود را به سادگی به مشتریان معرفی کنید، به همین جهت راه اندازی سایت دکوراسیون پیشنهاد می شود.
در واقع طراحی سایت دکوراسیون بخش های متفاوتی را به جهت ارائه خدمات شما فراهم خواهد کرد. ساخت سایت دکوراسیون سبب می شود تا شما علاوه بر کاتالوگ چاپی دارای کاتالوگ آنلاین نیز باشد.
به واسطه طراحی وب سایت دکوراسیون شما قادر خواهید بود تا نمونه کارهای خود را در فضای مجازی منتشر کنید و فضاهای طراحی شده توسط شما در سایت دکوراسیون قابل لمس تر خواهند بود. در واقع مردم زمانی که شما طراحی سایت دکوراسیون را انجام می دهید درک بهتری از سبک و نوع کار شما خواهند داشت.
علاوه بر این اگر که شما شرکت طراحی دکوراسیونی هستید که متریال ها تجهیز کننده دکوراسیون و طراحی داخلی را به فروش می رسانید می‌توانید به واسطه طراحی وب سایت دکوراسیون دارای فروشگاه منسوجات، کاغذ دیواری، پارکت و غیره را به فروش برسانید.
طراحی سایت دکوراسیون به کسب و کار شما رونق می بخشد و شما قادر خواهید بود تا فضای ویژه ای برای ارائه نمونه کارهایتان داشته باشید. هیچ کاتالوگ چاپی قدرت نمایش تمام پروژه های اجرا شده توسط شما را نخواهد داشت اما ایجاد وب سایت دکوراسیون این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد.

اهمیت طراحی سایت دکوراسیون داخلی

مهمترین هدف طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای صاحبان این حرفه ، می تواند به معرفی نمونه پروژه های کاری خود در ساختاری ساده و راحت و البته همیشگی و ماندگار به کاربران و در نتیجه افزایش مشتریان باشد.

از بازاریابی اینترنتی و البته افزایش فروش که یکی از اهداف مهم هر شغل و مرکز تجاری می باشد، که بگذریم، داشتن یک ویترین نمایشی و یا کاتالوگ آنلاین برای شرکت های دکوراسیون و معماری نکته ی مهم و قابل تاملی است، که آنها می توانند با طراحی سایت دکوراسیون به این مورد مهم دست پیدا نمایند. و البته پیدا کردن یک بازار پُر مخاطب و یک بازار هدف که در آن دیگر موقعیت مکانی و زمانی اهمیت آنچنانی نخواهد داشت از دیگر اهداف طراحی سایت دکوراسیون داخلی می باشد. طراحی سایت معماری تفاوت هایی با این موضوع دارد که شما می توانید در صفحه نکات طراحی سایت معماری این تفاوت ها را مشاهده کنید.

گرایش به تنوع و ایجاد تغییر از روحیاتی است که تمایز بین انسان و سایر موجودات را نمایان می سازد از اینرو علاقه مندی به تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کاری تنها محدود به ایام خاص سال مانند عید نوروز نمی باشد, بلکه افراد زیادی دوست دارند هر چند وقت یکبار اقدام به بازسازی یا تغییر و یا تعویض شکل و شمایل دکوراسیون تمام یا بخشی از منزل و محیط کار خود نمایند. این افراد عموما به دلیل نداشتن فرصت و وقت کافی جهت مراجعات حضوری و دیدن نمونه کارها در مغازه و سا شرمت ها و خرید از آنها، به دنبال ویترین های نمایشگاه مجازی و طراحی سایت فروشگاه آنلاین در زمینه دکوراسیون و لوازم منزل هستند تا نیاز خود را رفع نمایند.

طراحی سایت دکور
467نمونه کار طراحی سایت دکوراسیون
298نمونه کار سئو سایت دکوراسیون
401پشتیبانی طراحی سایت دکوراسیون
100%رضایت مشتریان سایت دکوراسیون

سرویس ها و امکانات طراحی سایت دکوراسیون منزل

در ساخت سایت دکوراسیون با توجه به کارکرد و خدمات یا محصولاتی که شرکت یا فروشگاه ارایه می دهد می توان آیتم ها و سرویس های مختلفی را در نظر گرفت که بطور کلی برخی از آنها به شرح زیر است:

طراحی صفحه معرفی شرکت

تاریخچه فعالیت های شرکت، رزومه و برشمردن نمونه هایی از پروژه های بزرگ و موفق انجام یافته و نیز افتخارات کسب شده توسط شرکت در این صفحه به نمایش در می آید.

طراحی بخش محصولات و خدمات

معرفی محصولات و یا خدمات مختلف در زمینه دکوراتیو مانند محصولاتی همچون پارکت، کاغذدیواری، انواع مبلمان، کفپوش، انواع کناف، کابینت، دیوار کاذب و یا خدماتی مانند : نورپردازی، ترمیم و مرمت فضا، کناف بندی، اجرای نور مخفی، ست های مدیرتی، اجرای لمینیت، اجرای شیشه های رنگی و سندبلاست، طراحی دکوراسیون آشپزخانه، غرفه آرایی نمایشگاهی، طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی، طراحی دکوراسیون اتاق مغازه و …

امکان مقایسه و نیز محصولات مشابه و مرتبط نیز در این بخش فراهم شده است.

طراحی صفحه تماس

در این صفحه آدرس و اطلاعات و شماره های تماس با واحد فروش و نصب، خدمات پس از فروش و نیز فرم ارتباط آنلاین با فروشگاه یا شرکت پیاده سازی می گردد.

طراحی قسمت پروژه ها

پروژه های انجام یافته به همراه مشخصات و توضیحات (مانند نام پروژه، سال اجرا، متریال های بکار رفته و …) و تصاویر مختلف از پروژه و ویدئوهای مربوطه و همچنین پروژه های در حال اجرا در این قسمت به رؤیت کاربران می رسد. این قسمت که در واقع به نوعی نمونه کارها نیز محسوب می گردند یکی از مهمترین آیتم های طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی می باشد.

طراحی صفحه مقالات

مقالات و مطالب مرتبط با دکوراسیون داخلی مانند: مقرنس کاری، فنگ شویی، گچ بری، کناف کاری و …

طراحی سیستم عضویت

سیستم ثبت نام در سایت به شکل ساده ای پیاده شده تا کاربران بتوانند براحتی با چند کلیک با انتخاب نام کاربری و رمز عبور به عضویت در آمده و از خدمات بیشتر سایت بهره مند شوند.

قابلیت ثبت انتقادات و پیشنهادات

امکان ثبت آنلاین دیدگاه و نظرات و انتقادات کاربران و مشتریان و اطلاع رسانی آن به مدیر و یا کارشناسان شرکت از طریق وب سایت مهیا شده است.

طراحی بخش برترین ها

معرفی برترین های دکوراسیون، سبک های برتر در معماری و دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل و دکوراسیون اداری

طراحی صفحه اخبار

اعلام برنامه های نمایشگاهی ماهانه فروشگاه یا شرکت، رویدادهای مرتبط با حوزه معماری و دکوراسیون و معرفی فناوری ها و تکنیک ها و مواد اولیه جدید در عرصه دکوراسیون، اطلاع رسانی در مورد جشنواره های فروش ویژه و …

طراحی صفحه نمایندگی ها

اکگر شرکت شما دارای شعبات و یا نمایندگی ها می باشد در این قسمت موقعیت و آدرس آنها ذکر شده و بر روی نقشه (گوگل مپ) نشان داده می شود.

صفحه سوالات رایج

سوالات عمومی مشتریان در مورد چیدمان، رنگ، هزینه ها و پاسخ کارشناس شرکت به سوالات در این بخش پیاده سازی می شود.

طراحی قسمت ایده پردازی

وب سایت دکوراسیون داخلیخلاقیت و ایده های جدید و یا متدهای خارجی و همچنین دریافت ایده کاربران و اعمال آن در طراحی ها در این قسمت قابل پردازش است.

طراحی صفحه آموزش و راهنما

راهنمایی و آموزش به کاربران در زمینه های دکوراتیو مانند رنگ آمیزی، سبک های چیدمان لوازم منزل یا لوازم اداری، برجسته سازی ، نور پردازی و…

طراحی بخش استودیو

یکی از مهمترین بخش هایی که در وب سایت دکوراسیون می تواند طراحی و پیاده سازی گردد, بخش استودیو است. بطور مثال در این قسمت مشتری می تواند لوستر یا مبل خود را به سلیقه خود انتخاب نماید و نحوه چیدمان آن در فضای اتاق را طراحی و جایگزین و تجسم نماید.

طراحی وب سایت بخش گالری

وجود گالری تصاویر در وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل مهمترین قسمت و به نوعی ویترین شما محسوب می گردد. داشتن افکت های متحرک زیبا و جذاب همراه با ساده بودن از پروژه های اجرا شده و طرح هاي جديد می تواند نمای بسیار زیبایی را به وب سایت دکوراسیون منزل ببخشد.

ارسال خبرنامه و ژورنال

خبرنامه و ژورنال بروز شده و جدید به ایمیل کاربرانی که در سایت ثبت نام نموده اند ارسال می گردد.

آمار بازدید

سیستم آمار بازدید تعدادکاربران، تعداد کاربران آنلاین، میزان بازدید مطالب، دیدگاه ها، بازدیدهای امروز، بازدید ماهیانه و سالیانه را نمایش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *