طراحی سایت شخصی چیست ؟

برای تعریف طراحی سایت شخصی در ابتدای باید عنوان کرد که با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و نفوذ هر چه تمام تر اینترنت در تمامی مشاغل و حرفه های دنیا هر روز نیاز اشخاص حرفه ای در تمامی زمینه های تجاری ، علمی ، فرهنگی ، هنری و سیاسی احساس می شود. سایت شخصی برای معرفی فرد، دیدگاهها، تعقیب اهداف سیاسی، علمی یا فرهنگی، ارائه سوابق، آثار، آفرینش ها و فعالیتهای هنری، علاقه مندیهای حرفه ای، یا تعقیب هر نوع علاقه مندی شخصی یا اجتماعی فرد یا گروهی از افراد مناسب می باشد. علاوه بر آن افراد می توانند با طراحی سایت شخصی خود , تعریف درست و کاملی از خود و توانایی ها و رزومه شخصی خود در اختیار عموم قرار دهند.

طراحی سایت شخصی
سایت شخصی
سایت شخصی

افراد مشهور دارای سایت شخصی در جهان

78%

افراد مشهور دارای سایت شخصی در ایران

26%

هدف از طراحی سایت شخصی چیست وچه کمکی به ما می کند؟

امروزه اغلب افراد قبل از مراجعه به یک پزشک، وکیل و.. ابتدا نام او را در اینترنت جستجو می‌کنند تا سوابق کاری او را مطالعه کنند. روزانه هزاران جستجو برای شناخت و یافتن شخصیت‌ها انجام می‌شود. اگر می‌خواهید کاربران با جستجو در اینترنت شما را بیابند، پس لازم است یک سایت شخصی متناسب با شخصیت و فعالیت خود داشته باشید

با طراحی سایت شخصی، دیگر نیازی نیست از رزومه، افتخارات و مدارک خود بگویید و یا آنها را به دیگران ارسال کنید. در وب‌سایت شخصی شما رزومه‌ی جذابی از شما قرار دارد که در اختیار عموم قرار می‌گیرد. درواقع وب‌سایت شخصی شما می‌تواند به‌طور کامل معرف شخصیت و توانایی‌های شما باشد.

زمانی که کاربر نام شما را در اینترنت جستجو می‌کند، با یافتن نام و مشخصات شما احساس اطمینان بیشتری پیدا می‌کند کاربران با مطالعه رزومه و اطلاعاتی از شما شناخت بیشتری از شما پیدا خواهند کرد.

طراحی سایت شخصی

امروزه با پدید آمدن شبکه های اجتماعی مختلف و توسعه وبلاگ های شخصی تصور میشود که نیاز به داشتن طراحی سایت شخصی کاهش پیدا کرده است. گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها میتوانند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده آنلاین باشند، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که نیاز به سایت شخصی دارند، چندین برابر مفید تر میباشد.در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها ، گرافیک یا به صورت ثابت و غیرقابل تغییر است یا از امکانات گرافیکی محدودی برای تغییرات جزئی گرافیک میتوان استفاده کرد. مهمترین مسئله ای که در یک سایت شخصی حائز اهمیت است، قالب و گرافیک زیبا و جذاب سایت میباشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی سایت شخصی خود را داده است. شکل قالب میتواند مبتنی بر عکس فرد و یا زمینه کاری وی باشد

شرکت طراحی سایت شخصی آسیا وب سایت تجربه خوبی در ساخت این وب سایت دارد و نمونه کارهای بسیاری در ضمینه طراحی سایت شخصی موجود دارد .

شخصی
281نمونه کار طراحی سایت شخصی
226نمونه کار سئو سایت شخصی
174پشتیبانی طراحی سایت شرکتی
100%رضایت مشتریان سایت شخصی

مراحل راه اندازی وب سایت در طراحی سایت شخصی :

1.انتخاب نام مناسب براي سایت
2. ثبت Domain name (نام سايت) در اينترنت
3.طراحي نرم افزار و گرافیک سایت
4. خريد هاست (فضای کاربری)
5.قراردادن سایت طراحی شده بر روی هاست و افتتاح سايت

 نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی سایت شخصی :

زير ساختهای نرم افزاری پروژه های طراحی سایت بر اساس Microsoft .NET Framework است. استفاده از فناوری دات نت با انعطاف پذيری، قابليت اطمينان بالا، نوآوری و امنيت مثال زدنی خود قابليت های بسياری را برای ما فراهم می کند، كه از جمله ی آن قابليت مديريت كدها، پشتيبانی از شی گرایی،سازگاری با روش انتخابی پروژه و وابسته نبودن به يك زبان خاص است.ضمن آنكه بسترها و زيرساختهای نرم افزار دات نت به عنوان بستر اصلي اجرای پروژه ، امكان استفاده از فناوری های جانبی ديگری كه سازگار با ویندوز هستند را فراهم خواهد كرد.چندلايه بودن نرم افزارهای توليدی موجب راحت تر شدن شرايط ارتقای وب سایت طراحی شده در آينده خواهد بود.ضمن آنكه هزينه های دوباره كاری (reworking) را به هنگام توسعه پروژه حذف خواهد نمود.
بانک اطلاعاتی MS SQL SERVER، به دلیل نوع مجوز حقوقی وامکانات وسیع وکارایی قابل توجه،انتخاب مناسبی به شمار می رود.

چرا باید ملاحظات امنیتی برای سایت در نظر گرفت؟

کاربران به هنگام ورود به سایت اعتبار سنجی می شوند ،سپس جهت دسترسی به بخش های مختلف راهنمایی می شوند.اما همیشه باید در نظر داشت که هر سایتی براي جلوگيری از هرگونه دسترسی غيرمجاز كه ممكن است منجر به دستكاری، خرابكاری يا سرقت اطلاعات می شود،تدابیر امنیتی اتخاذ می کند که هر کدام به نوبه ی خود مانع از دسترسی افراد غیر مجاز به بانک اطلاعاتی می شود.

فهرست برخی از امکاناتی که طراحی سایت شخصی می تواند داشته باشد عبارتند از:

– اطلاعات فردی شامل :مشخصات کلی،زندگینامه و رزومه کاری
– گالری تصاویر شخصی همراه با دسته‌بندی موضوعی
– یادداشت های روزانه
– نمونه کارها
– اطلاعات تماس
– ارایه فایل در سایت برای دانلود
– برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شما از طریق پست الکترونیک
– مقالات
– لینک دوستان
– اخبار سایت
– RSS feed
– آمار سایت
– نظرخواهی از بازدیدکنندگان
– وضعیت آن یا آف بودن در یاهو
– تبلیغات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *